-
Ilmoitustyyppi Myydään Sijainti Vaala, Pohjois-PohjanmaaPäivitetty 17.06.2025 Lisätiedot
Hyväkuntoinen vakio 1.6 16v TU5JP4 moottori(250tkm xsara) ja 1.4:sen(C2) tiheämpi laatikko vetoakseleineen. Vakio boschin moottorinohjain johtosarjalla ja bensapumpulla, voidaan koekäyttää. Moottorissa uusi jakopää,vesipumppu,moniurahihna ja puolapaketti.
Bolt on esim. C2 citikkaan. Löytyy myös 1.4 moottori ja xsaran 5v laatikko tarvittaessa. Toinen startti ja uusi laturikin löytyy.
Ei varata enää kenellekkään. Paketti kulkeutuu Vaala-Oulu välille omien ajojen mukana.
-
Toimitusehdot
Maksutapa: Tilisiirto, KäteinenToimitustapa: Nouto
Voit tarkistaa kohteen tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Rahoitus
Vertaile rahoitustarjouksia Nettikohteen rahoituskumppaneilta. Rahoitus alkaen €/kkNäytä rahoitustarjouksetNettivaraosa.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.Soita:500 €Citroen C2Nettivaraosa ID 3196384PikalinkitAjoneuvokirjallisuus Ajoneuvon lisävarusteet Ajovarusteet Autohifi ja tarvikkeet Auton varaosat Autotarvikkeet ja lisävarusteet Hoitotuotteet, kemikaalit ja öljyt Elektroniikka Katsotuimmat Kesärenkaat Kypärät Matkailuautojen varaosat Matkailuvaunujen varaosat Moottorikelkan varaosat Moottoripyörän varaosat Mopojen varaosat Mönkijän varaosat Navigaattorit Perävaunut Projektit Racing osat Rengassarjat Renkaat Talvirenkaat Tuning osat Turvaistuimet Työkalut Työkoneen varaosat Vaihdetaan Vanteet Varaosa- ja kolariautot Videoilmoitukset
kaupankäyntiin Nettivaraosa.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot -