-
Motec Keypad 15 Napilla
ID 3222039.
Racing-osat kilpa-autoiluIlmoitustyyppi Myydään Sijainti Leppävirta, Pohjois-SavoPäivitetty (UUSI 24H) Ajoneuvon lisätiedotAjoneuvon tyyppi Henkilöauto Merkki & Malli Muu merkki - Muu malli Vuosimalli Alkaen 1901 Vuosimalli Päättyen 2027 Lisätiedot
Joutilaana käyttämätön aito Motecin 15 nappulan keypad. Sovitettu autoon, mutta moottorinohjaimen vaihdoksen myötä jäi käyttämättömäksi. Toimii ainakin Motecin purkkien kaverina.
Kaupat kasvotusten tai rahat tilille ja paketti postiin. Tarvittaessa toimitus onnistuu Kuopio-Varkaus akselilla tai lähialueille.
-
Toimitusehdot
Maksutapa: Tilisiirto, KäteinenToimitustapa: Posti, Nouto
Voit tarkistaa kohteen tarkat tekniset tiedot ja historiatiedot omistajista, katsastuksista sekä vakuutuksista Rekkari.fi:stä. Hinta alkaen 2,90 €Nettivaraosa.com ei ota vastuuta myyjän antamien tietojen paikkansapitävyydestä. Ilmoitetuissa tiedoissa saattaa olla myös tahattomia puutteita tai virheitä. Tieto on siis sitova vasta kun myyjä on sen pyynnöstäsi vahvistanut.Soita:480 €Motec Keypad 15 napillaNettivaraosa ID 3222039Ohjeet turvalliseenPikalinkitAjoneuvokirjallisuus Ajoneuvon lisävarusteet Ajovarusteet Autohifi ja tarvikkeet Auton varaosat Autotarvikkeet ja lisävarusteet Hoitotuotteet, kemikaalit ja öljyt Elektroniikka Katsotuimmat Kesärenkaat Kypärät Matkailuautojen varaosat Matkailuvaunujen varaosat Moottorikelkan varaosat Moottoripyörän varaosat Mopojen varaosat Mönkijän varaosat Navigaattorit Perävaunut Projektit Racing osat Rengassarjat Renkaat Talvirenkaat Tuning osat Turvaistuimet Työkalut Työkoneen varaosat Vaihdetaan Vanteet Varaosa- ja kolariautot Videoilmoitukset
kaupankäyntiin Nettivaraosa.com
mobiililaitteissa Omat ajoneuvot -